GPS Monitoring vozidiel

Monitorujte svoje vozidlá

Vďaka špičkovému monitorovaciemu systému GPSLive máte úplný prehľad o tom čo sa deje s vašim vozidlom. Systém GPSLive, primárne určený na monitoring vozidiel bol úplne prepracovaný tak, aby uspokojil rastúce požiadavky našich zákazníkov. Je úplne nepodstatné či máte jedno vozidlo alebo kompletnú flotilu, monitorovanie nebolo nikdy také jednoduché ako teraz vďaka systému GPSLive.


GPSLive ponúka monitoring pre všetky typy vozidiel. Systém pozostáva z lokalizačného zariadenia, lokalizačného softvéru a mobilnej aplikácie. Neposkytujeme iba GPS lokalizátory, ale aj kompletné sledovacie systémy, ktoré vám umožnia spoľahlivo lokalizovať vaše auto, dodávku, motocykel alebo akýkoľvek nemotorový majetok na mape. Môžete monitorovať pohyb vášho vozidla alebo nastaviť upozornenia na zvýšenie bezpečnosti vozidla počas noci.

GPS lokátor Monitoring vozidiel Sledovanie polohy

GPS lokalizátory

Naše portfólio lokátorov vyrobených v EÚ uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.

Monitoring vozidiel pomocou GPSLive softvéru

Cloudový softvér GPSLive poskytuje užívateľom rozhranie na monitorovanie vozidiel v reálnom čase, históriu trás, upozornenia a hlásenia, ako aj ďalšie užitočné nástroje pre uľahčenie života majiteľov firiem a jednotlivcov. Môžete sledovať svoje vozidlá a hnuteľný majetok v reálnom čase z ľubovoľného miesta pomocou webovej stránky GPSLive na PC a Mac alebo prostredníctvom aplikácie GPSLive na mobilných zariadeniach.
  • Upozornenia na státie
  • Upozornenia na zóny
GPS Lokalizačný Softvér
Mobilná GPS lokalizácia Sledovacie zariadenie

Monitoring vozidiel cez aplikáciu

Mobilná aplikácia GPSLive poskytuje moderné a užívateľsky priateľské rozhranie, ktoré vám umožňuje získať úplnú kontrolu nad vašimi zariadeniami. Monitorovanie polohy vašich lokalizačných zariadení nebolo nikdy jednoduchšie, GPSLive poskytuje intuitívne rozhranie, ktoré je navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a poskytuje údaje v reálnom čase ako napr. údaje o polohe, históriu jázd atď.
  • Navigačné menu
  • Rýchly prístup
  • Hľadať vozidlá a adresy
Fleet Page Live Location

GPSLive softvér

GPSLive je inovatívny cloudový sledovací softvér s najmodernejšími funkciami pre monitorovanie polohy vášho vozidla a prijímanie údajov o stave, rýchlosti a správaní vodiča v reálnom čase.

 

GPSLive Softvér

Fleet Page Smartphone

GPSLive aplikácia

Monitorujte vaše vozidlo v reálnom čase, použitím GPSLive aplikácie. Nastavte si upozornenia a dostávajte hlásenia.

 

 

GPSLive Aplikácia

has been added to the cart. Nákupný košík