GPSLive Mobilná aplikácia - pre IOS a Android smartfóny

App Icons Tracking

Lokalizácia v reálnom čase

Lokalizujte ľudí, vozidlá a hnuteľný majetok v reálnom čase použitím iba vášho smartfónu.

App Icons Dashboard

Grafy

Grafy pre analýzu efektivity flotily, správania vodičov za volantom, využitia a plytvania palivom.

Alarm Icon

Upozornenia a hlásenia

Nastavte si upozornenia a dostávajte hlásenia o dôležitých udalostiach ohľadom vášho vozidla.

Sledujte polohu vozidiel

Aplikácia GPSLive Smartphone APP bola úplne prepracovaná, aby uspokojila rastúce požiadavky našich zákazníkov a zlepšovala skúsenosť užívateľa pomocou úplne nového rozhrania, nových funkcií a vylepšeného zobrazenia grafov. Najnovšia verzia našej aplikácie vám umožňuje lokalizovať vaše vozidlá na mape v reálnom čase, upraviť nastavenia zariadení, nastaviť upozornenia a prezerať si ukončené jazdy.


Spravujte svoje lokalizačné zariadenia a získajte prístup k svojmu účtu na smartfóne pomocou rýchlejšej a užívateľsky priateľskej aplikácie. Budete si môcť zobraziť podrobné informácie o vozidlách, ako je napríklad precestovaná vzdialenosť, história trás, upozornenia na udalosti, rýchlosť ako aj polohu vášho hnuteľného majetku.

Mobilné GPS lokalizovanie Monitoring vozidiel
Mobilná GPS lokalizácia Sledovacie zariadenie

Užívateľsky priateľské rozhranie

Mobilná aplikácia GPSLive poskytuje moderné a užívateľsky priateľské rozhranie, ktoré vám umožňuje získať úplnú kontrolu nad vašimi zariadeniami. Monitorovanie polohy vašich lokalizačných zariadení nebolo nikdy jednoduchšie, GPSLive poskytuje intuitívne rozhranie, ktoré je navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a poskytuje údaje v reálnom čase ako napr. údaje o polohe, históriu jázd atď. Vytvorte upozornenie, aby ste boli informovaný o významných udalostiach týkajúcich sa priamo vašich vozidiel.
 • Navigačné menu
 • Rýchly prístup
 • Hľadať vozidlá a adresy

História jázd a Časový prehľad

Náš tím odborníkov nepretržite pracuje na tom, aby našim zákazníkom poskytol špičkovú mobilnú aplikáciu. Najnovšia verzia uľahčuje prístup k histórii jázd ako aj prezeraniu podrobných informácií o vašich jazdách. Môžete sledovať históriu jázd vašich vozidiel a hnuteľného majetku až 12 mesiacov dozadu a každú jazdu individuálne analyzovať pomocou nových funkcií „Časový prehľad” a „Jazdy“ a pomocou informačných grafov získať úplný prehľad o vozidlách vašej flotily.

 • História jázd
 • Časový prehľad
 • Prehrávanie histórie
GPS lokátor Mobilná história jázd Moja poloha
Stiahnite si mobilnú aplikáciu GPSLive na smartfóny IOS alebo Android, aby ste mohli kedykoľvek a kdekoľvek monitorovať svoje vozidlá iba pomocou svojho smartphonu.

Upozornenia

Nastavte si upozornenia, aby ste boli informovaný o dôležitých udalostiach a pozrite si zoznam svojich prednastavených upozornení. Najnovšia verzia aplikácie GPSLive vylepšuje rozhranie upozornení tak, aby vám ponúkla vylepšené používateľské prostredie, ktoré vám zabezpečí jednoduché vytváranie upozornení. Vytvorte nové upozornenia, aktivujte alebo deaktivujte predtým vytvorené upozornenia alebo ich upravte tak, aby zodpovedali vašim požiadavkám.

 • Upozornenia na státie
 • Upozornenia na zóny
Mobilná GPS lokalizácia Monitoring polohy Upozornenia
Notifikácie GPS lokátor Sledovanie polohy

Hlásenia

Prezrite si svoj zoznam upozornení na udalosti v mobilnej aplikácii GPSLive a získajte dôležité informácie o svojich zariadeniach. Zoznam notifikácií je upravený tak, aby vám aplikácia klepnutím na udalosť ukázala na mape presné miesto jej uskutočnenia. Dvakrát klepnite na upozornenie pre zobrazenie jeho polohy a adresy na mape. Upozornenia sú takmer v reálnom čase a umožňujú vám neustále držať krok s vozidlom.
 • Hlásenia
 • SMS hlásenia
 • Webové hlásenia

Grafy

Grafy sú k dispozícii aj v našej aplikácii pre smartfóny a poskytujú množstvo cenných informácií o vašom vozovom parku, vozidlách a vodičoch. Môžete si pozrieť počet najazdených kilometrov, pracovnú dobu, rýchlosť a veľa ďalších informácií, ktoré vám umožnia rýchlo vyhodnotiť efektivitu vašej flotily.
 • Tabuľky výkonnosti flotíl
 • Tabuľky správania vodiča
Mobilná aplikácia GPS do auta Monitoring vozidiel
has been added to the cart. Nákupný košík