GPS LOKALIZAČNÝ SOFTVÉR


LOKALIZUJTE HNUTEĽNÝ MAJETOK V REÁLNOM ČASE

Monitoring vozidiel GPS do auta
GPS lokátor Monitoring vozidiel Moja poloha

Live lokalizácia vozidiel

Cloudový softvér GPSLive pre lokalizáciu hnuteľného majetku poskytuje užívateľom rozhranie na monitorovanie vozidiel v reálnom čase, históriu trás, upozornenia a hlásenia, ako aj ďalšie užitočné nástroje pre uľahčenie života majiteľov firiem a jednotlivcov. Môžete sledovať svoje vozidlá a hnuteľný majetok v reálnom čase z ľubovoľného miesta pomocou webovej stránky GPSLive na PC a Mac alebo prostredníctvom aplikácie GPSLive na mobilných zariadeniach.

História predošlých jázd

Naša užívateľsky priateľská, inovatívna platforma pre GPS lokalizáciu, nevyžaduje inštaláciu žiadneho softvéru a je plne kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré majú prístup k internetu. GPSLive umožňuje používateľom lokalizovať stovky zariadení súčasne a poskytuje podrobné informácie o histórii jázd vrátane rýchlostí , trvaní ciest, polohe pri štarte/ ukončení jazdy a správaní sa vodiča za volantom počas celej cesty.
GPS Lokalizácia História trás Monitoring vozidiel Moja poloha

GPSLive - Prvky GPS lokalizačnej platformy

History Icon

História jázd

GPSLive umožňuje používateľom zobraziť a analyzovať históriu jázd až 12 mesiacov dozadu.
Trips Icon

Kniha jázd

Kniha jázd umožňuje vlastníkom firiem identifikovať ​​použitie vozidiel na súkromné účely, pre výpočet najazdených kilometrov spojených výlučne s podnikaním.
Alarm Icon

Upozornenia a hlásenia

GPSLive umožňuje používateľom nastavovať upozornenia tak, aby dostávali okamžité hlásenia, ak je napríklad prekročená povolená rýchlosť, ak ich vozidlo vstúpi do vybranej zóny alebo ju opustí.
Geofence Icon

Geografické zóny

Nakreslite si virtuálne bariéry okolo dôležitých miest na mape a dostávajte upozornenia v prípade, že vaše vozidlo vstúpi do jednej z týchto zón alebo ju opustí.
Cloud Icon

Cloudový softvér

GPSLive cloudová GPS lokalizačná platforma ukladá všetky polohy a kľúčové dáta týkajúce sa vašich vozidiel.
Report Icon

Podrobné výkazy

GPSLive umožňuje užívateľom generovať výkazy na základe prejdených kilometrov a správania vodiča za volantom, pre optimalizovanie výkonnosti flotily.
GPS Monitoring vozidiel Grafy Sledovanie polohy

Podrobné výkazy

Získajte úplnú kontrolu nad svojou flotilou, analýzou výkonu vašich vodičov a identifikáciou nežiadúcich jazdných prvkov, ako je napríklad vysoká rýchlosť, prudké brzdenie alebo nadmerné otáčky motora. Jednotlivé hlásenia o správaní za volantom a výkone vám poskytnú užitočný prehľad  a pomôžu zvýšiť bezpečnosť vašich vozidiel a zamestnancov.

Geografické zóny

GPSLive umožňuje našim užívateľom vytvárať virtuálne hranice na mape, známe tiež ako zóny. Funkcia zóny je ideálnym nástrojom pre podniky, aby zabránili neoprávnenému použitiu vozidla. Dá sa vďaka nej monitorovať aj čas strávený na danom mieste. GPSLive vás okamžite upozorní vždy, keď vozidlo vstúpi do vymedzenej zóny alebo ju opustí.
GPS Geografické zóny Sledovanie polohy
GPSLive – lokalizačnú platformu je možné použiť prostredníctvom ľubovolného webového prehliadača na počítači, tablete alebo smartfóne. Obsahuje mnoho užitočných funkcií, vďaka ktorým môžete zvýšiť produktivitu vášho vozového parku.
GPS lokátor Sledovanie polohy Monitoring vozidiel

Upozornenia a hlásenia

GPSLive vám poskytuje prístup k množstvu upozornení a hlásení, ktoré sa aktivujú v prípade ak nastane zvolená udalosť vo vozidle. K dispozícii máte 20 typov upozornení a vždy, keď dôjde k udalosti, vám GPSLive pošle hlásenie prostredníctvom SMS, e-mailu alebo push- up notifikácie na smartfóne. Hlásenia sú ideálne na sledovanie vašej flotily bez toho, aby ste museli tráviť čas neustálym sledovaním softvéru GPSLive.

GPSLive - Extra funkcie a nástroje

Find Vehicle

Nájsť najbližšie vozidlo

Nájdite vozidlá nachádzajúce sa najbližšie k danému miestu, v priebehu iba niekoľkých sekúnd.
Address

Nájsť adresu

GPSLive umožňuje používateľom generovať výkazy o využití, počte najazdených kilometrov a správaní sa vodičov za volantom. Výkazy umožňujú podnikom širokospektrálnu optimalizáciu.
Bussiness

Služobné kilometre

Kniha jázd umožňuje majiteľom firiem rozlišovať služobné kilometre od súkromných.
Send

Zaslať príkaz

GPSLive umožňuje používateľom nastavovať upozornenia tak, aby dostávali okamžité hlásenia v prípade, ak ich vozidlo prekročí povolenú rýchlosť vo vybratej zóne, vstúpi do nej alebo ju opustí.
Share

Zdielať live polohu

Prostredníctvom aplikácie môžete kedykoľvek zdieľať vašu aktuálnu polohu alebo polohu vozidiel vášho vozového parku.
Clock

Použitie mimo pracovnej doby

Nastavte si pracovné hodiny a dostávajte okamžitú notifikáciu v prípade použitia vozidla mimo tejto doby.
has been added to the cart. Nákupný košík