4G Duálna autokamera

Kamera snímajúca vodiča aj priebeh jazdy pre súkromné i firemné vozidlá.

4G Duálna autokamera ponúka v jednom kompaktnom zariadení GPS sledovanie, ako aj dvojicu kamier smerujúcich pred vozidlo a zvlášť na vodiča. Videozáznamy sú integrované s údajmi o sledovaní polohy, čo znamená, že si môžete všetko pozrieť na jednom mieste, kedykoľvek to potrebujete.

Stiahnite si GPSLive mobilnú aplikáciu na IOS alebo Android.

Sledovanie polohy v reálnom čase spolu so záznamom HD videa

Získajte úplnú viditeľnosť svojich vozidiel a vodičov pomocou sledovania polohy na báze GPS v spojení s duálnou kamerou, ktorá zaznamenáva premávku pred vozidlom počas jazdy a súčasne vodiča za volantom. Funkcia internej konektivity palubnej kamery eliminuje potrebu manažérov flotily manuálne získavať pamäťové disky z vozidiel alebo získavať zábery z DVR. Duálna kamera automaticky nahráva dôležité videá do cloudu a umožňuje získavanie záberov z požadovaného dátumu a času za posledných 10 dní. K záberom budete mať prístup pomocou webu alebo mobilnej aplikácie GPSLive.

Okamžité a nepretržité upozornenia kdekoľvek na svete

Pomocou vstavaného g-senzora vás GPSLive okamžite upozorní, ak zaznamená prudké zrýchlenie, prudké brzdenie alebo ak dôjde k nehode. Palubná kamera 4G vám umožňuje vzdelávať vašich vodičov o správnych vodičských návykoch a v prípade nehody rýchlo zistiť polohu a zabezpečiť pomoc. GPSLive je prístupný odkiaľkoľvek na svete pomocou PC alebo notebooku. Mobilná aplikácia GPSLive pre smartfóny IOS a Android je samozrejmosťou. Okamžité upozornenia je možné nastaviť tak, aby boli doručované prostredníctvom SMS, e-mailu alebo push notifikácie smartfónu.

Skombinujte HD video s GPS sledovaním

Skombinujte sledovanie GPS s nahrávaním videa pre lepšiu viditeľnosť vášho vozového parku a vodičov.

Výhody duálnej 4G autokamery

Duálna autokamera obsahuje najnovšiu technológiu, ktorá pomáha manažérom flotily pri efektívnejšej správe vozového parku.

HD Video

720p HD Video

4G Duálna autokamera zaznamenáva zábery v kvalite HD 720p, čo vám umožňuje neskôr si ich prezerať v presných detailoch.

Dual Facing Cameras

Duálna kamera

Duálna kamera obsahuje dve kamery. Jednu smerujúcu k vodičovi a druhú smerujúcu pred vozidlo, pričom obe kamery nahrávajú vo vysokej kvalite.

Location Tracking

Sledovanie polohy

Autokamera sa dodáva s integrovaným GPS čipom, vďaka ktorému môžete sledovať polohu vášho vozidla v reálnom čase.

Wide Coverage Area

Široká oblasť pokrytia

Ponúkame pokrytie v rámci EÚ a Spojeného kráľovstva, ako aj voliteľné globálne pokrytie.

Alarms & Notifications

Alarmy a upozornenia

Nastavte si upozornenia, aby ste nemuseli neustále sledovať vozidlá a boli okamžite informovaní o dôležitých udalostiach.

Cloud Storage Space

Cloudový úložný priestor

Poskytujeme cloudový úložný priestor na ukladanie videí s rozlíšením 720p, takže nie je potrebné sledovať SD karty alebo disky.

Nahrajte HD video záznam dôležitých udalostí

4G Duálna autokamera automaticky nahráva plynulé, vysokokvalitné videá v prípade detekcia nárazov alebo nebezpečných jazdných udalostí, akými sú prudké brzdenie, prudké zrýchľovanie alebo ostrý prejazd zákrutami. Umožňuje vám to byť o udalostiach okamžite informovaný. Zábery sú dostupné z oboch smerov súčasne, a to v HD kvalite 720p. Manažéri vozového parku dokážu lepšie pochopiť čo sa stalo, kde, kedy a ako. Duálna autokamera automaticky nahráva videá s detekciou nárazu, ako aj videá zachytené po stlačení SOS tlačidla do cloudu.

Detekcia nárazov a incidentov Detekcia neprimeranej jazdy

Duálna kamera obsahuje AI a inteligentné algoritmy pre funkcie detekcie havárie a iných neprimeraných udalostí. Pomocou vstavanej AI, g-senzora a akcelerometra je kamera schopná detekovať, čo sa deje počas jazdy, čím sa eliminuje potreba, aby správca vozového parku neustále dohliadal na vozidlá. Videá o incidentoch sa automaticky nahrávajú do cloudu, vďaka čomu si ich môžu vedúci flotily kedykoľvek pozrieť  prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu.

Chráňte svoje vozidlá a vzdelávajte svojich vodičov

Palubná kamera 4G je ideálna na nahrávanie video dôkazov o nebezpečnom správaní sa vodičov za volantom a o nesprávnych šoférskych návykoch, akými sú najmä písanie textových správ počas jazdy, či prekračovanie maximálnej povolenej rýchlosti. Manažéri vozového parku môžu odhaliť  a následne proaktívne vzdelávať vodičov, ktorí zrýchľujú príliš rýchlo, jazdia riskantne alebo nemajú zapnuté bezpečnostné pásy. 4G palubná kamera pomôže znížiť riziko nehôd a náklady na údržbu vozidla a zároveň zvyšuje bezpečnosť vodiča.

Získajte prístup k záznamom z počítača a smartfónov

Palubná kamera 4G automaticky zaznamenáva videá s detekciou nárazu a punúka aj možnosť živého vysielania, ako aj možnosť vyžiadať si zábery z posledných desiatich dní. Môžete odoslať žiadosť o stiahnutie videozáznamu pre zvolený časový úsek, ktorý je dostupný na karte SD vo vnútri autokamery. V priebehu niekoľkých minút obdržíte požadované video, aby ste si ho mohli pozrieť. K akémukoľvek videu uloženému na pamäťovej karte budete mať jednoduchý prístup prostredníctvom webu GPSLive alebo mobilnej aplikácie GPSlive, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Možnosti a ceny pripojenej kamery 4G

Pripojená kamera 4G Dashcam sa dodáva s pokrytím Spojeného kráľovstva a EÚ (alebo voliteľne globálne), ako aj s kartami SD.

Lite

99.99
/ 12 Mesiacov
 • GPS sledovanie
 • Mobilná aplikácia
 • Automatické nahrávanie pri detekcii nárazu
 • Automatické nahrávanie na tlačidlo paniky
 • Video na vyžiadanie

Zobraziť produkt

Core

119.99
/ 12 Mesiacov
 • GPS sledovanie
 • Mobilná aplikácia
 • Automatické nahrávanie pri detekcii nárazu
 • Automatické nahrávanie na tlačidlo paniky
 • Video na vyžiadanie
 • Vysielanie naživo

Zobraziť produkt

Premium

139.99
/ 12 Mesiacov
 • GPS sledovanie
 • Mobilná aplikácia
 • Automatické nahrávanie pri detekcii nárazu
 • Automatické nahrávanie na tlačidlo paniky
 • Video na vyžiadanie
 • Vysielanie naživo
 • Hyperlapse obrázky

Zobraziť produkt

has been added to the cart. Nákupný košík