Identifikácia vodiča a manažment flotíl

Či už spolupracujete s inými podnikmi alebo priamo navštevujete spotrebiteľa, očakávania zákazníkov sú vyššie ako kedykoľvek predtým. Prídavné doplnky a funkcie GPSLive uľahčujú podnikom vyhodnotiť, ktorý vodič v danom čase vedie auto a v prípade krádeže umožňujú dané vozidlo imobilizovať.

Driver

Identifikácia vodiča

Driver ID Remote

Imobilizácia na diaľku

Driver ID Key

Oprávnenie k riadeniu vozidla

Identifikácia vodiča

Funkcia ID vodiča vám umožňuje zistiť, ktorý zamestnanec v danom čase riadi ktoré auto. Bezdrôtové ID čipy vodiča sa pripájajú priamo k zabudovanému Bluetooth v telematickej jednotke vozidla a nevyžadujú žiadne ďalšie zapojenie.

Ako funguje ID vodiča

  • Poskytnite každému vodičovi BLE prívesok na ľahkú implementáciu funkcie ID vodiča.
  • GPSLive identifikuje vodiča priradeného k príslušnému prívesku.
  • Vyšlite vodičov alebo flotilu na základe aktuálnych informácií.
GPS lokátor do auta Identifikácia vodiča
GPS lokátor Zabezpečenie auta Imobilizácia

Imobilizácia na diaľku

V prípade krádeže alebo neoprávneného použitia imobilizujte vozidlo na diaľku pomocou GPSlive. Funkcia diaľkového blokovania motora (imobilizácia) izoluje zapaľovací mechanizmus motora vášho vozidla, čo znemožňuje naštartovanie motora až do jeho odblokovania.

Výstup telematickej jednotky vozidla jednoducho aktivuje relé, ktoré následne deaktivuje štartér motora. Príkaz na diaľkový blok motora je možné odoslať vášmu vozidlu kedykoľvek. Ak sa však vozidlo pohybuje, vozidlo nebude imobilizované, pokým nebude zapaľovanie vypnuté.

Oprávnenie k riadeniu vozidla

Pomocou autorizovaných kľúčeniek ID vodiča môžete kedykoľvek skontrolovať kto riadi vaše vozidlo. Spolu s našou telematickou jednotkou je na prístrojovej doske vozidla nainštalovaná čítačka. Každému vodičovi je priradený jedinečný telematický prívesok, ktorý musí byť priložený k čítačke pre naštartovanie motorového vozidla. Pomocou funkcie ID vodiča viete zabrániť neoprávnenému naštartovaniu vozidla.

GPS Lokalizátor Zabezpečenie auta Oprávnenie k riadeniu

Najpredávanejšie produkty a služby

has been added to the cart. Nákupný košík