Ak vlastníte auto a aspoň trochu sa zaujímate o technické novinky, zrejme ste už počuli o systéme GPS ochrany pre automobily. Na prvý dojem úžasná vychytávka, no je skutočne vhodná pre vás a prinesie vám osoh?

Myslíme si, že GPS lokalizácia prinesie množstvo benefitov takmer každému vodičovi, no pre niektoré skupiny ľudí má ešte väčší význam. Pozrime sa, aké predpoklady zvyšujú šancu, že GPS systém je užitočný pomocník práve pre vás:

Vlastníte luxusný automobil

Ak ste majiteľom vozidla prémiovej značky, zbystrite pozornosť. Jeho kúpa určite predstavovala nemalú investíciu, preto si vaše auto zaslúži adekvátnu ochranu. Nechcete predsa riskovať, že sa ocitne v nesprávnych rukách. Napriek tomu, že drahé autá bývajú vybavené množstvom bezpečnostných technológií, pre zlodejov predstavujú pomerne ľahkú korisť. Vďaka bezkľúčovým systémom otvárania dverí sa totiž do vozidla dostanú skopírovaním rádiového signálu vysielaného z kľúča. Pri použití GPS lokalizátora vás však systém okamžite upozorní na pokus o odomknutie auta alebo na zmenu jeho polohy a zlodej tak nemá šancu nepozorovane uniknúť. Inštalácia GPS systému vám tiež pomôže znížiť poistné na vaše auto.

Oplatí Sa Vám Kupovať GPS Do Auta? Máme Pre Vás Odpoveď

Milujete svoje auto

Nemusíte ani vlastniť luxusnú značku, aby vám vaše auto prirástlo k srdcu. Pre mnohých majiteľov je ich štvorkolesový miláčik takmer ako dieťa a nezniesli by, ak by sa mu niečo prihodilo. Navyše, medzi najkradnutejšie autá patria úplne bežné značky automobilov, ako sú napríklad Škoda či Volkswagen. GPS lokalizačný systém vám pomôže ochrániť vaše milované auto pred neželanými návštevníkmi a navyše vám poskytne nepretržitý prehľad o jeho presnej polohe. Vďaka mobilnej aplikácii budete mať auto vždy pod dohľadom a zachovať si pokojnú myseľ aj keď ste auto nechali odparkované na verejnom mieste alebo ste ho požičali kamarátovi.

Žijete v Oblasti s Väčšou Kriminalitou

Žijete v oblasti s väčšou kriminalitou

Ak bývate vo veľkom meste, kde je automaticky vyššia miera kriminality, alebo svoje auto často parkujete na nestrážených miestach, riziko krádeže sa zvyšuje. Určite preto oceníte GPS ochranu proti krádeži, ktorá vás upozorní na akýkoľvek pokus o vlámanie do vášho vozidla či zmenu jeho polohy. Zároveň si v aplikácii GPSLive môžete nastaviť takzvané ochranné geografické zóny, napríklad v okolí vášho bydliska či práce. Vytvoríte tak akési virtuálne oplotenia okolo týchto miest. Ak ich vaše auto nečakane opustí, dostanete okamžitú notifikáciu a môžete tušiť, že niečo nie je v poriadku. Zvýšená bezpečnosť vášho auta napríklad počas noci vám zároveň prinesie pokojnejší spánok.

Ste Tech Geek

Ste tech geek

Milujete technológie a nenecháte si ujsť žiadne nové trendy? Ste orientovaný na čísla a štatistiky? Radi si trackujete svoj pohyb a aktivitu počas športu či cestovania? Potom určite oceníte možnosť sledovať aj aktivitu vášho vozidla. Prostredníctvom lokalizátora môžete sledovať nielen jeho polohu, ale tiež všetky trasy, rýchlosť, spotrebu paliva či správanie vodiča. Vďaka mobilnej aplikácii GPSLive máte prehľad o všetkom dôležitom, čo sa vášho auta týka. Potešením pre vás bude dátová analytika, ktorá vám pomôže napríklad ušetriť na pohonných hmotách.

Mobile GPS Tracking App

Prevádzkujete flotilu vozidiel

Ak vlastníte prepravnú firmu, autopožičovňu či taxislužbu a prevádzkujete flotilu áut, GPS lokalizácia je pre vás ako stvorená. Nielenže vám umožní sledovať polohu flotily v reálnom čase, no pomôže vám tiež zefektívniť biznis, zvýšiť bezpečnosť vodičov a ušetriť na palive. Sledovaním stavu premávky a polohy vozidiel optimalizujete prevádzku a eliminujete neželané prestoje. Vaši zákazníci dostanú svoj tovar včas a vy využijete vaše prostriedky čo najefektívnejšie. Systém vás upozorní na významné situácie, akými sú poruchy, prekročenie povolenej rýchlosti či neželané správanie vodiča. Notifikácie vám tiež pripomenú pravidelný servis a citlivé senzory vám umožnia sledovať kondíciu vozidiel. Ak vaša firma pôsobí medzinárodne, poteší vás pokrytie a služby vo viac ako 150 krajinách sveta.

Prevádzkujete Flotilu Vozidiel

Veríme, že ste našli odpoveď na vaše otázky a presvedčili sme vás o úžasných benefitoch lokalizačných systémov. Kompletnú ponuku zariadení nájdete na: www.gpslive.sk.  Ak potrebujete poradiť s konkrétnym riešením pre vaše auto či vaše podnikanie, neváhajte sa na nás obrátiť na info@gpslive.sk alebo telefónnom čísle +421 2/222 000 97.